KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197011
nr 1619 7011
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 61x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:02:29
500 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr